Jesteś tutaj: Wirtualna Asystentka Wrocław

Wirtualna Asystentka Wrocław

Telefon w twojej firmie dzwoni coraz częściej? Jest to powód do radości, a jednocześnie masz przez to coraz mniej czasu, aby zająć się pracą? Szukasz rozwiązania tego problemu, tak aby nie ucierpiała jakość obsługi klienta, budżet twojej firmy, a ty sam abyś miał więcej czasu? Wirtualna Asystentka Wrocław może ci pomóc rozwiązać ten problem.

Wirtualna Asystentka Wrocław – co musisz o niej wiedzieć?

Jak duże firmy rozwiązują problem odbierania rozmów telefonicznych? Zatrudniając sekretarkę. To ona stoi na pierwszej linii frontu i udziela klientom prostych informacji. Kiedy temat jest trudniejszy, łączy rozmowę z wybranym pracownikiem. Oczywiście zatrudnienie sekretarki to nie są tanie rzeczy i nie każdą firmę na to stać. Dlatego powstała też Wirtualna Asystentka Wrocław. Działa ona na podobnych zasadach, ale są pewne różnice. Przede wszystkim Wirtualna Asystentka pracuje w naszym call center, a nie w twojej firmie. Unikasz zatem konieczności wyposażenia jej stanowiska pracy i zatrudniania oraz płacenia wynagrodzenia. Usługa przygotowana przez naszą firmę ma charakter abonamentowy – możesz ją przedłużać z miesiąca na miesiąc lub w dowolnym momencie rozwiązać, jeśli Wirtualna Asystentka Wrocław nie spełni twoich oczekiwań.

Czy Wirtualna Asystentka Wrocław odbiera tylko telefony?

Zadania, które wykonuje wirtualna asystentka to nie tylko rozmowy telefoniczne. Do jej zadań należy również raportowanie ci odebranych rozmów, jeśli nie zostały do ciebie przekazane. Kto dzwonił, kiedy, w jakiej sprawie i jak jest wynik rozmowy. Wirtualna asystentka Wrocław może także przekazywać w twoim imieniu inne informacje – o cenach, terminach, sposobie realizacji zamówień lub po prostu informować że przez jakiś czas jesteś niedostępny. Jakby tego było mało, Wirtualna Asystentka może prowadzić twój kalendarz. Prowadzisz gabinet lub kancelarię? Często odwiedzają cię klienci? Aby zapanować nad ich wizytami, warto prowadzić terminarz i zapisywać ich na określone godziny. Tym również może się zająć Wirtualna Asystentka Wrocław, zdejmując z ciebie ciężar tego zadania.

Co zrobić, aby Wirtualna Asystentka Wrocław pojawiła się w twojej firmie?

Nie musisz przeprowadzać żadnych rozmów kwalifikacyjnych, ani wczytywać się w CV i listy motywacyjne. Wystarczy że wybierzesz pakiet usług, który najbardziej ci odpowiada, a całą resztą zajmiemy się my. Aby rozmowy telefoniczne trafiały do naszych asystentek, powinieneś jeszcze przekierować swój numer telefonu. Możesz także wynająć numer stacjonarny z naszej puli i nim posługiwać się w kontaktach z klientami. Wykorzystując nowoczesne technologie komunikacyjne, Wirtualna Asystentka ma możliwość łączenia do ciebie wybranych rozmów, tak aby druga osoba na linii nie wiedziała o tym. Dzwoniąc na numer stacjonarny i słysząc miły głos sekretarki, klient nabiera przekonania że ma do czynienia z dużą i profesjonalną firmą. Czuje się przez nią dobrze zaopiekowano od samego początku i nabiera do niej zaufania. Ty z kolei oszczędzasz swój czas i możesz cieszyć się większą swobodą prowadzenia firmy.