Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Zgorzelec

Wirtualne Biuro Zgorzelec

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

Wirtualne Biuro to atrakcyjna propozycja dla tych którzy chcieliby prowadzić działalność gospodarczą i poszukują odpowiedniego adresu do jej rejestracji, oraz wszystkich, którzy zwyczajnie chcieliby zmiejszyć koszty związane z użytkowaniem i zarządzaniem lokalem. Wybierając nasze Wirtualne Biuro, w pakiecie otrzymasz również szeroki zakres innych usług ułatwiających prowadzenie biznesu: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada indywidualnie przydzielony login i hasło. Nasza platforma pozwala im w szybko i wygodnie sprawdzić przychodzącą korespondencję firmową, bez wychodzenia z domu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem budującym wizerunek twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle istotne i ma znaczący wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego, w szczególności z miasta Zgorzelec.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Adres w świetnej marketingowo lokalizacji, dla rejestracji firmy w Urzędach/KRS,
  • Stałą, pełną obsługę sekretariatu (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne, marketingowe.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w Zgorzelcu ?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Zgorzelec (Wirtualne Biuro) Polkowice (Portale i Serwisy) Wrocław (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Wrocław (Wirtualne Biuro) Wałbrzych (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Flagi i Windery) Wrocław (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Wrocław (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery)