Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Bielawa

Wirtualne Biuro Bielawa

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to oferta wychodząca na przeciw tym, którzy planują rozpoczęcie działalności gospodarczej, lecz nie chcieliby oddzielić adres firmy od miejsca zamieszkania, oraz wszystkich, którzy po prostu szukają sposobu na obniżenie kosztów wynikających z użytkowania i zarządzania lokalem. Wybierając nasze Wirtualne Biuro, w pakiecie otrzymasz również szeroki zakres innych usług ułatwiających prowadzenie biznesu: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada indywidualnie przydzielony login i hasło. Nasza platforma pozwala im w szybko i wygodnie sprawdzić przychodzącą korespondencję firmową, bez wychodzenia z domu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem budującym wizerunek twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle istotne i ma znaczący wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego, w szczególności z miasta Bielawa.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Adres w świetnej marketingowo lokalizacji, dla rejestracji firmy w Urzędach/KRS,
  • Stałą, pełną obsługę sekretariatu (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne, marketingowe.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w Bielawie ?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Bielawa (Wirtualne Biuro) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Zgorzelec (Flagi i Windery) Bielawa (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Jawor (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Wrocław (Oklejanie) Wrocław (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Wrocław (Wirtualne Biuro) Świdnica (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery) Zgorzelec (Projektowanie Logo) Jelenia Góra (Strony www) Lubin (Portale i Serwisy) Głogów (Wizytówki) Świdnica (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Jawor (Sklep internetowy) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo)