Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Dzierżoniów

Wirtualne Biuro Dzierżoniów

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to rozwiązanie umożliwiające rozpoczęcie działalności gospodarczej tym, którzy nie dysponują odpowiednim adresem. Również doskonale sprawdzi się dla wszystkich którzy chcieliby efektywnie obniżyć koszty związane z wynajmem i prowadzeniem fizycznego lokalu. Wraz z usługą Wirtualnego Biura, zapewniamy również szeroki pakiet usług, które wyręczają przedsiębiorców z najbardziej czasochłonnych i uciążliwych czynności biurowych: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.   

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada swoje indywidualne konto w systemie i może kontrolować swoją firmowa korespondencje, w szybki i intuicyjny sposób.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i samodzielną reklama prowadzonej działalności gospodarczej. Jest to niezwykle ważne i ma duży wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Legnicy, w szczególności z miasta Dzierżoniów.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Dobrze zlokalizowany adres, do rejestracji siedziby firmy w Urzędach/KRS,
  • Pełną obsługę korespondencji (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Szerokie doradztwo księgowe, prawne i marketingowe.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w okolicach Dzierżoniowa?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 317

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Dzierżoniów (Wirtualne Biuro) Jawor (Sklep internetowy) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Wrocław (Wirtualne Biuro) Wałbrzych (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Flagi i Windery) Wrocław (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Wrocław (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery)