Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Legnica

Wirtualne Biuro Legnica

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby założyć własny biznes i nie posiadają odpowiedniego adresu, lub też wszystkich, którzy po prostu chcieliby znacznie obniżyć koszty z wynajmem i obsługą administracyjną lokalu. Wraz z wyborem naszego Wirtualnego Biura, dodatkowo otrzymujesz również szeroki pakiet usług ułatwiających prowadzenie biznesu: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada indywidualnie przydzielony login i hasło. Nasza platforma pozwala na kontrolowanie firmowej korespondencji, z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem mającym znaczny wpływ na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle ważne i ma duży wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Legnicy, w szczególności z miasta Wrocław.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Adres w dobrej lokalizacji, pod którym możecie zarejestrować siedzibę firmy w Urzędach/KRS,
  • Kompletną obsługę korespondencji (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne, w zakresie marketingu.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w okolicach Legnicy?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Legnica (Wirtualne Biuro) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Wrocław (Wirtualne Biuro) Wałbrzych (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Flagi i Windery) Wrocław (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Wrocław (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy)