Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Nowa Ruda

Wirtualne Biuro Nowa Ruda

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to rozwiązanie zaprojektowane dla osób które chciałyby zarejestrować swoją działalność gospodarczą na atrakcyjny adres, oraz dla tych, którzy szukają prostego i skutecznego sposobu na na ograniczenie kosztów wynikających z użytkowania fizycznego biura. Wybierając nasze Wirtualne Biuro, w cenie zapewnimy Ci również szeroki zakres innych usług ułatwiających zarządzanie firmą: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej platformy on-line, w której umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy z naszych klientów, otrzymuje indywidualne dane do logowania. Nasza platforma umożliwia błyskawiczne odczytanie firmowej korespondencji online, bez wychodzenia z domu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem budującym wizerunek twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle istotne i ma znaczący wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego, w szczególności z miasta Nowa Ruda.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Doskonale zlokalizowany adres na który zarejestrujesz swoją działalność w Urzędach/KRS,
  • Kompletną obsługę sekretariatu (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne i w zakresie reklamy.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w Nowej Rudzie?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Nowa Ruda (Wirtualne Biuro) Wrocław (Sklep internetowy) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Wrocław (Wirtualne Biuro) Wałbrzych (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Flagi i Windery) Wrocław (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Wrocław (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery)