Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Polkowice

Wirtualne Biuro Polkowice

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to rozwiązanie zaprojektowane dla osób które chciałyby zarejestrować swoją działalność gospodarczą na atrakcyjny adres, oraz dla tych, którzy szukają prostego i skutecznego sposobu na na ograniczenie kosztów wynikających z użytkowania fizycznego biura. Wybierając nasze Wirtualne Biuro, w cenie zapewnimy Ci również szeroki zakres innych usług ułatwiających zarządzanie firmą: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura otrzymuje indywidualny login i hasło. Dzięki naszej platformie możesz szybko i wygodnie, odczytać firmową korespondencję, z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem budującym wizerunek twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle istotne i ma znaczący wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z woj. dolnośląskiego, w szczególności z miasta Polkowice.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Doskonale zlokalizowany adres na który zarejestrujesz swoją działalność w Urzędach/KRS,
  • Kompletną obsługę sekretariatu (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne i w zakresie reklamy.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w Polkowicach?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Polkowice (Wirtualne Biuro) Jelenia Góra (Strony www) Lubin (Portale i Serwisy) Wrocław (Wizytówki) Świdnica (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Oława (Oklejanie) Zgorzelec (Flagi i Windery) Bielawa (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Jawor (Sklep internetowy) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Wrocław (Oklejanie) Wrocław (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Wrocław (Wirtualne Biuro) Świdnica (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery) Zgorzelec (Projektowanie Logo) Jelenia Góra (Strony www) Lubin (Portale i Serwisy) Głogów (Wizytówki) Świdnica (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Jawor (Sklep internetowy) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie)