Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Wałbrzych

Wirtualne Biuro Wałbrzych

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy planują prowadzić własną firmę i nie posiadają stałego adresu, lub też wszystkich, którzy po prostu chcą obniżyć koszty związane z wynajmem i obsługą administracyjną lokalu. Wybierając nasze Wirtualne Biuro, dodatkowo otrzymujesz również szeroki pakiet usług ułatwiających prowadzenie biznesu: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada indywidualnie przydzielony login i hasło. Nasza platforma pozwala na szybkie i intuicyjne sprawdzenie korespondencji przychodzącej firmy, w każdym miejscu z dostępem do internetu.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i elementem budującym wizerunek twojego przedsiębiorstwa. Jest to niezwykle istotne i ma znaczący wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Wałbrzycha, w szczególności z miasta Wrocław.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Adres w dobrej lokalizacji, pod którym możecie zarejestrować siedzibę firmy w Urzędach/KRS,
  • Kompletną obsługę korespondencji (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Doradztwo księgowe, prawne, w zakresie marketingu.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w okolicach Wałbrzych?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 316

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00