Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne biuro Góra

Wirtualne biuro Góra

Potrzebujesz wirtualnego biura w Górze? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, razem z odbieraniem korespondencji.

O nas

Nasza firma powstała w 2010 roku. Od powstania działalności naszej firmy wciąż rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Dlatego też, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, niezmiennie wzrasta. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

wirtualny adres w Górze

Wirtualne biuro to usługa, która pozwala posługiwać się siedzibą działalności gospodarczej w centrum miasta ograniczając koszty najmu i unikając zatrudniania nowych pracowników do jego należytej obsługi. Na podstawie podpisanej umowy firma lub inny podmiot wynajmuje adres do rejestracji, którym może używać do kontaktowania się z kontrahentami oraz urzędami. Bezspornie takowy adres może być również adresem korespondencyjnym, a wykorzystywać go można na rozmaitych materiałach reklamowych.

Korespondencja, która jest przeznaczona do zarejestrowanego u nas klienta jest codziennie odbierana przez naszych sumiennych pracowników. Jeżeli klient wyraża zgodę możemy równieżodbierać listy polecone z urzędów ipisma sądowe. Po otrzymaniu każdego listu, klient otrzymuje powiadomienie mailowe, a jeżeli posiada pakiet ze skanowaniem, to list może zostać także zeskanowany i przesłany do Panelu Klienta, gdzie jest archiwizowany naczas trwania umowy. Klient ma dostęp do swojej korespondencji 24h/d skąd tylko chce.

Wirtualne biuro jest nowatorskim rozwiązaniem dla firm startujących w branży, dla przedsiębiorców z potencjałem, którzy pracują w swoim domu i nie chcą lub nie mogą zarejestrować w nim działalności, dla tych którzy świadczą usługi niewymagające posiadania przestarzałego stacjonarnego biura, jak i dla tych, którzy w ramach swojej działalności ciągle podróżują.

Definicja

Nasze zalety:

 • Super
 • Tanio
 • Dobrze
 • Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Góra, jak również całe województwo dolnośląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

  Czym się zajmujemy?

  • Posługiwanie się naszym adresem w korespondencji urzędowej czy kontaktach z kontrahentami
  • Prestiżowy adres, pod którym możesz zarejestrować swoje przedsiębiorstwo
  • Odbieranie korespondencji
  • Dostęp do korespondencji online 24h/d
  • Pieczątki, wizytówki
  • Identyfikację wizualną firmy

  Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś wątpliwości dzwoń! Chętnie odpowiemy.

  adres dla Twojej firmy w Górze

  Ostatnio wykonywane przez nas usługi:

  Milcz (wirtualny adres firmy), Wrocław (wirtualne biuro), Legnica (elektroniczny sklep), Wałbrzych (sklep internetowy), Strzelin (sklep online)