Jesteś tutaj: Oferta Wirtualne Biuro Bolesławiec

Wirtualne Biuro Bolesławiec

Otwórz Wirtualne Biuro szybko i tanio

 

Wirtualne Biuro to rozwiązanie przewidziane przede wszystkim dla tych, którzy mają zamiar otworzyć własną działalność gospodarczą, lub też wszystkich, którzy  chcieliby szybko i efektywnie zmiejszyć koszty związane z wynajmem i prowadzeniem fizycznego biura. Wraz z usługą Wirtualnego Biura, dodatkowo otrzymasz od nas także szeroki pakiet usług, które wyręczą Cię z najbardziej uciążliwych i czasochłonnych czynności związanych z prowadzeniem własnej firmy: pełną obsługę sekretariatu, wynajem sali konferencyjnej, oraz obsługę prawną i księgową.   

Nasi użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnej, wirtualnej platformy w którym umieszczamy skany korespondencji przychodzącej firmy. Każdy klient Wirtualnego Biura posiada swoje indywidualne konto w systemie i może kontrolować swoją firmowa korespondencje, w szybki i intuicyjny sposób.

Siedziba naszej firmy znajduje się w samym centrum Wrocławia. Dzięki temu zyskasz adres który stanie się twoją wizytówka i samodzielną reklama prowadzonej działalności gospodarczej. Jest to niezwykle ważne i ma duży wpływ na ocenę Państwa działalności przez potencjalnych kontrahentów. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem na płaszczyźnie marketingu i reklamy, jak również pomożemy obsłudze sekretariatu oraz księgowości. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Legnicy, w szczególności z miasta Bolesławiec.


Dzięki skorzystaniu z usługi Wirtualnego Biura otrzymują Państwo:

  • Dobrze zlokalizowany adres, do rejestracji siedziby firmy w Urzędach/KRS,
  • Pełną obsługę korespondencji (odbieranie poczty, skanowanie jej i przesyłanie pod wskazany adres mailowy),
  • Szerokie doradztwo księgowe, prawne i marketingowe.

 

Szukasz Wirtualnego Biura w okolicach Bolesławca?

Zadzwoń do nas! tel. 574 801 317

Pracujemy Pon - Pt w godz. 9:00 do 16:00

 

Ostatnio zrealizowane projekty:

Bolesławiec (Wirtualne Biuro) Świebodzice (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Wrocław (Oklejanie) Wrocław (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Wrocław (Wirtualne Biuro) Świdnica (Banery) Legnica (Projektowanie Logo) Wrocław (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led) Wałbrzych (Banery) Zgorzelec (Projektowanie Logo) Jelenia Góra (Strony www) Lubin (Portale i Serwisy) Głogów (Wizytówki) Świdnica (Wirtualne Biuro) Kłodzko (Strony www) Jawor (Sklep internetowy) Wrocław (Wizytówki) Polkowice (Portale i Serwisy) Nowa Ruda (Oklejanie) Lubań (Projektowanie Logo) Kamienna Góra (Wirtualne Biuro) Bolesławiec (Pieczątki) Oleśnica (Papier Firmowy) Dzierżoniów (Kasetony Led)